FORMÁTOVÁNÍ BAKALÁŘSKÉ PRÁCE A DIPLOMOVÉ PRÁCE

Korektura a formátování bakalářské práce / diplomové práce / závěrečné práce představuje vizuální úpravu práce podle zadaných kritérií (nejčastěji pravidel dané školy).

Zahrnuje:

  • formátování bakalářské práce / diplomové práce / závěrečné práce dle požadavků (metodiky) školy
  • úpravu a tvorba stylů, vygenerování automatického obsahu, seznamu obrázků, tabulek a grafů,
  • úpravu citací dle platných norem (ČSN ISO 690, APA a další),
  • číslování stránek, úpravu a tvorbu odrážek,
  • úpravu a tvorbu poznámek pod čarou, rejstříků a vysvětlivek.

Ze zkušenosti již víme, že řada našich klientů má zájem o jednotlivé služby, např. pouze
o úpravu číslování stránek, vygenerování automatického seznamu obrázků, grafů, tabulek, případně obsahu práce. Jednotlivé služby si u nás samozřejmě můžete objednat.

Pro FIRMY - formátování dokumentů

Po absolvování střední či vysoké školy všichni lidé přechází do pracovní části svého života, kde působí jako řadoví zaměstnanci, asistenti, manažeři či majitelé firem a podnikatelé. Jsme si vědomi, že firmy jsou největším producentem textů na denní bázi. Formátování firemních dokumentů, textů, e-mailů a obchodních nabídek může spadat pod odlišná nařízení či se musí řídit firemním manuálem. To vše je navzdory tomu, že veškerá tato nařízení prakticky vychází ze stejných norem jako na formátování práce pro studenty. Díky naší několikaleté působnosti v oblasti formátování dokumentů a korekce textů a denní práci pro významné české i zahraniční společnosti jsme schopni naformátovat veškeré typy dokumentů, textů či prezentací. Pro mnohé naše klienty též poskytujeme poradenství při vytváření formátovacích standardů, manuálů a tvorbě corporate ID. Více o formátování dokumentů najdete zde.

Ceny jednotlivých služeb najdete v ceníku.

Cena již od 14 Kč / normostrana

OBJEDNAT

Na svou práci se můžete těšit v těchto termínech:

5 dnů

3 dny

2 dny

24 hodin