Korektury bakalářské práce, diplomové práce, závěrečné práce = SPECIÁLNÍ PODMÍNKY PRO STUDENTY

Specializujeme se na korektury bakalářské, diplomové, závěrečné, maturitní, seminární a postupové práce. Do portfolia služeb pro studenty dále patří formátování korektury bakalářské práce a všech dalších typů prací, dokumentů a prezentací. Studentům se snažíme nabídnout maximální možný rozsah služeb, který by jim co nejvíce pomohl a poskytl jistotu, že jejich práce bude splňovat veškeré požadavky školy. Mezi další velmi oblíbené služby patří překlad abstraktu, anotace nebo resumé do angličtiny. Jako finální krok před obhajobou je nutné práci vytisknout a svázat. Považujeme za zbytečné, aby studenti platili velké částky za tisk a vazbu práce. Je to sice nutné, ale pro studenta to nepředstavuje žádnou přidanou hodnotu. 

Termíny zpracování máme naprosto bezkonkurenční. Na Vaší práci pracuje více odborníků zároveň. Nejkratší termín zpracování je 24 hodin. Práce s menším rozsahem je možné dokočit i dříve.  

Cena od 24 Kč / normostrana

Termíny zpracování i do 24 hodin

Plaťte za něco, co Vám pomůže, ne za tisk. 

Co to znamená? 

Sestavili jsme mimořádnou nabídku pro studenty: 

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA PRO STUDENTY STŘEDNÍCH, VYŠŠÍCH A VYSOKÝCH ŠKOL

Studentům vyšších a vysokých škol nabízíme: Objednáte-li si u nás jakékoliv služby v ceně alespoň 2499 Kč a více, získáváte zcela zdarma 2x tisk, vazbu, 1x vypálení na CD a doručení své bakalářské či diplomové práce (a jakékoliv další práce) na jakékoliv místo v ČR zcela bezplatně.

Pokud si u nás objednáte tuto kombinaci služeb - jazyková korektura + formátování, a to
v jakémkoliv počtu normostran, dostante zdarma 1x tisk, vazbu, vypálení práce na CD, dopravu po celé ČR. To vše bez nutnosti dosažení jakýchkoliv minimálních cen za objednávku. 

Pokud by došlo k situaci, že Vaše škola má speciální požadavky, kterým bychom nemohli v rámci ražby či vazby vyhovět, dostante od nás kompenzační slevu 500 Kč.

Bude to mít vliv na cenu samotných služeb? 

Nikoliv. Pokud si naše služby objednáte v termínu zpracování do 5 dnů, vyjde Vás korekce textu (provedení jazykové korektury bakalářské práce) 1 normostrany  na pouhých 24 Kč.

Korektura práce pro cizince za stejnou cenu jako korektura pro české studenty.

Máme letité zkušenosti s pracemi cizinců, kteří musí napsat práci v českém jazyce stejně jako rodilí mluvčí. Chápeme, že text obsahuje prvky mateřského jazyka cizince a jsme připraveni na větší množství oprav. Taková korektura je i náročnější na pochopení toho, co autor zamýšlel, ale nečeká Vás žádný doplatek či přirážka.

REZERVACE

Znáte-li alespoň přibližný termín, kdy budete potřebovat pomoci s provedením korektury bakalářské práce, či diplomové práce, zcela nezávazně a bezplatně si u nás můžete zarezervovat kapacitu korektorů. Budete tak mít jistotu, že Vaše práce bude opravena včas, bez zbytečného spěchu a beze stresu. REZERVOVAT

BONUS

Bude-li hodnota Vaší objednávky alespoň 1000 Kč, vygenerujeme Vám jedinečný slevový kód, který můžete uplatnit kdykoliv v budoucnu. Získáte tak 15% slevu na jakékoliv naše služby. Kód je přenosný, takže jej může uplatnit např. i Váš spolužák či partner.