Tisk ZDARMA

Naše motto: Plaťte za něco, co Vám pomůže, ne za tisk.

Proč? 

Ceny tisku bývají mnohdy velmi přemrštěné, protože tiskaři si mohou být jisti, že studenti tisknou téměř vždy na poslední chvíli. To pro ně znamená, že se nevyhnou expresním termínům a přirážkám za tisk a vazbu na počkání. 

Jste tiskárna? 

Máme vlastní tiskařské a vazačské vybavení, které nám umožňuje tisknout a vázat práce dle našich podmínek. Práci jsme schopni vytisknout, svázat a dopravit kamkoliv po ČR do 24 hodin od objednávky. S tiskem a vazbou prací máme letité zkušenosti. Vybavení jsme nakoupili s cílem zajistit co největší rozsah služeb našim klientům. Přesto nejsme klasická tiskárna. Neživíme se tiskem. Jedná se pouze o jednu divizi naší společnosti. 

Jak to funguje? 

V případě, že využijete naše služby v minimální výši 2499 Kč a více, získáte zdarma 2x tisk, pevnou vazbu, 1x vypálení práce na CD a dopravu k Vám po celé ČR. 

2499,- Kč - takže to má háček? 

Nemá to háček. V rámci několika tisíc objednávek jsme došli k průměrné ceně zakázky právě okolo 2499,- Kč.

Co vše mohu získat za 2499,- Kč?

Jednoduše jakoukoliv z našich služeb (jazyková korektura, formátování, překlad abstraktu, kontrola práce, drobné dílčí práce na formátování). Volba je na Vás. Pokud cena našich služeb dosáhne alespoň částky 2499 Kč, přidáme Vám 2 kusy vytištěné a svázané práce, k tomu 1 kus vypálené práce na CD včetně kapsy (nalepovací či papírové pošetky) dle Vaší specifikace. Samozřejmostí je balné a doprava k Vám též zdarma.

Já ale u Vás utratím méně!

Ano, to chápeme, a opravdu se tak mnohdy děje. Ani my nemáme rádi limitované akce. Právě proto jsme pro Vás připravili druhý typ akce, jenž není limitován žádnou utracenou částkou
a vztahuje se na nejoblíbenější kombinaci našich služeb: jazykovou korekturu + formátování. Pokud si u nás objednáte jazykovou korekturu + formátování, získáte ZDARMA: 1x tisk, vazbu, dopravné a balné po celé ČR.

Jak si objednám tisk zdarma? 

Stačí vyplnit objednávkový formulář, nebo provést objednávku Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Pokud splní Vaše objednávka podmínky akce (obě akce) a vy si tisk objednáte, získáváte jej automaticky zdarma.